wtorek, 22 marca 2011

Uwodzenie to kosmiczna technologia ?
fot. Flickr
Wiele stron tematów uwodzenia sprzedaje Ci bajkę na temat magicznych technik, które gwarantują sukces z kobietami. Ja jednak powiem Ci coś innego - nie ma takich technik. Zdziwiony ?
Im szybciej się otrząśniesz tym lepiej dla Ciebie. Sukces z kobietami jest uzależniony od tego co masz w głowie. Im więcej blokad i myśli typu " nie da się" tym gorzej dla Twojego rozwoju. Jedni mówią, że musisz mieć odpowiedni ton głosu inni, że lepiej wchodzi otwieranie kobiet na zasadzie pytania się o opinie czy coś innego.Pisałem już tu chyba o tym ale wspomnę jeszcze raz: Nie liczy się jak podejdziesz do kobiety. Obojętnie czy to z tyłu czy z przodu czy jak jedzie w centrum handlowym na schodach.

Pierwszy kontakt to zaczepienie i otwarcie na rozmowę. Czemu na to tak zwróciłem uwagę?
Bo większość facetów jak podejdzie i powie coś do kobiety a ona nie chce to odpuszczają, nie wiedzą co robić. Skupiają się na otwieraczu rozmowy zamiast na całej interakcji i płynących z niej emocji (to jest najważniejsze ! )

Jeśli tak robisz to nabawisz się tylko problemów psychicznych. Reakcja kobiety nie jest istotna, ważne jest jak ją prowadzisz. Twoja wibracja, pozytywna energia, siła i moc. Jak nie dajesz się jej wybić z rytmu prowadzisz, decydująco dominujesz to nie masz żadnych problemów.

Oczywiście to też kwestia preslekcji , bo na różne dziewczyny możesz trafić. Jedne bardziej otwarte seksualnie , inne mniej, jeszcze inne w ogóle mogą okazać się małymi szarymi myszkami dla których Twoje spojrzenie będzie małym wybuchem atomowym.

Ja wielokrotnie miałem tak, że kobieta mówiła nie, wręcz była oburzona a następnego dnia wylądowała u mnie w łóżku. Skupiaj się więc na emocjonalnym prowadzeniu.

Ja preferuje działać sam. Wychodzę sobie na miasto, podchodzę do grup, pojedynczych kobiet - to najlepsza forma praktyki i skuteczna metoda żeby być niesamowicie dobrym z kobietami.W moim sposobie myślenia nie ma czegoś takiego jak "zlewka". Każde emocje są dobre, lepsze złe niż żadne i bycie bezbarwnym. Działając na takiej zasadzie robisz coś jeszcze bardzo ważnego. Pokazujesz prawdziwego siebie i kobiety to widzą. Uwodzenie jest dla Ciebie zabawą i jest bezstresowe bo podchodzisz z automatu.5 komentarzy:

 1. Tak więc co jest Twoją definicja odrzucenia przez kobiety? bo nie sądze że każde podejscie kończy sie telefonem lub pozytywnym odbiorem. Zmierzam do tego,jak zakonczyc podejscie jesli kobieta przysłowiowo "zlewa to co jak zareagowac? przeciez nie będziesz zmuszał kobiety do interakcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odrzucenie - wtedy kiedy kobiet wyraznie Ci pokazuje, ze nie chce miec z Toba nic wspolnego. Warto rozroznic tutaj 2 rzeczy: to kiedy dziewczyna mowi stanowcze "nie" i wie ze ja nie krecisz lub drugi przypadek : mowi "nie" bo chce sie z Toba podroczyc i jest niezdecydowana. Artykul mial byc o tym drugim. Co do tego jak reagowac to odpowiedz masz w artykule : emocje,dominacja i prowadzenie

  OdpowiedzUsuń
 3. A co zrobic w sytuacji gdy w momencie podejscia do kobiety za chwile podchodzi jej chlopak czy jakis facet co byl z nia wczesniej?

  Pewnie to mało prawdopodobne ale może się zdarzyc. Nigdy nie wiemy na kogo czeka kobieta lub dokąd idzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mozesz dac mu w ryj albo sie z nim zaprzyjaznic:) od Ciebie zalezy co wybierasz:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie to wszystko opisujesz, ale podchodzisz i co dalej?

  OdpowiedzUsuń