poniedziałek, 18 czerwca 2012

Blokada zewnętrzna Trzech Palców - Tantra vol. 2Dostałem od Was całą masę maili na temat Tantry i orgazmu bez wytrysku.  

W tym wpisie chciałem Ci pokazać jedną z technik, która jest stosowana w Chinach od paru tysięcy lat. Metoda ta jest tak prosta w użyciu, że każdy może ją zastosować. 

Nasienie mężczyzny jest jak bateria energii życiowej, którą tracisz gdy masz wytrysk. 

Ta technika pomaga zaoszczędzić 40-50% energii spermy. Jest to więc dużo lepsze niż wytrysk.
Nawet jeśli tracisz połowę energii nasienia a nie tracisz samego nasienia, to energia ta może zostać bardzo szybko odzyskana (porównać to można do naładowania akumulatora lub baterii).

Dzięki tej prostej technice będziesz mógł się kochać dłużej. Możesz zastosować tą technikę od razu. Na czym ona polega? Kiedy zbliżasz się do wytrysku to przepona moczowo-płciowa zaciska się.

Kiedy poczujesz, że dochodzisz to dociśnij mocno 3 palce na przewodzie pomiędzy jądrami a odbytem.
Musisz mieć mocne palce, bo przewód przepony moczowo-płciowej jest śliski i jeśli palce Ci się ześlizną to możesz stracić trochę nasienia.

Najlepiej wychodzi to właśnie z zastosowaniem 3 palców, bo 2 to za mało aby docisnąć kurczący się przewód i mocno napierające nasienie.

W taki oto sposób możesz mechanicznie blokować wytrysk, będąc już z dziewczyną w łóżku. Możesz nawet poprosić o to dziewczynę by to ona spróbowała zatrzymać wytrysk. Na początku jednak przetestuj to sam.

Nie jest to jednak doskonała metoda. To co ja robię to metoda blokady wewnętrznej wytrysku, nie muszę zaciskać żadnych mięśni bo pod wpływem ćwiczeń, które codziennie wykonuje mięśnie zaciskają się samoczynnie. Mało tego, nie tracę energii spermy bo jest ona wprowadzana do ciała i dzięki temu mam więcej energii niż przed seksem. 

Spróbuj jednego tego co tu opisałem, a zobaczysz ile energii zaoszczędzisz. Jest to dużo lepsze niż wytrysk. I jeszcze jedna ważna rzecz:  

Po udanej próbuje zablokowania wytrysku, rozmasuj mięsień kegla palcami (rób to minutę, dwie). Wszystko po to by złagodzić napięcie, które mogło powstać w tym obszarze ciała. 

Przestrzegam Was przed metodą, która może wydawać się podobna do tej, którą opisałem a jest niezdrowa i destrukcyjna dla Waszego ciała. Widziałem, że jest opisywana w wielu artykułach o seksie i internecie ( chyba większość z tych redaktorów nie zdaje sobie sprawy jakie to jest niebezpieczne). 

Nigdy ale to nigdy nie próbuj hamować wytrysku ściskając penisa od góry za żołądź ręką. Jest to tak zwana metoda "Perska". Takie działanie powoduje duży ucisk, wzrost ciśnienia na prostatę i jeśli będziesz tak robił to możesz mieć potem duże problemy. 

Przetestuj technikę, którą Ci tutaj opisałem i zobacz jakie to fajne :)
8 komentarzy:

 1. spoko- sam stosuję, ale tak naprawdę nie jestem pewien, czy ma to jakiś większy sens. bo zdaje się, ze przy tej metodzie sperma cofa się do pęcherza i jest wydalona z organizmu razem z moczem (co z resztą można zaobserwować - na wodzie w sedesie po oddaniu moczu unosi się wtedy taki jakby kożuch;) ). trudno mi powiedzieć, czy mam po tym jakoś specjalnie więcej energii - na pewno więcej, niż przy tradycyjnym wytrysku - łatwiej też o kolejną erekcję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, ta metoda jest niedoskonała, ale lepsze to niż wytrysk nasienia.

  Jest na szczęscie lepsza i doskonalsza metoda, którą sam stosuje i nie wymaga zaciśkania żadnych mięśni po jakimś czasie stosowania;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A co do tego kożucha to dziwne, bo ja czegos takiego niezauwazylem, a moze nie pamietam bo dawno nie stosowalem juz tej techniki (blokada wewnetrzna jest duzo lepsza i zwieksza energie). W kazdy razie dzieki za wartosciowy komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. orgazmy bez wytrysku masz przy zaciśniętych mięsniach kegla ,czy przy rozluźnionych?
  jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
 5. Miesnie kegla sie same zaciskaja ;) Zeby do tego doprowadzic musisz wykonywac odpowiednie cwiczenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra, fajnie zaciekawiłeś i pobudzasz wyobraźnie tym, że jest jeszcze jedna metoda i trzeba ją ćwiczyć zdradz może jak ;) skoro jest bardziej efektywna i ją polecasz też chciałbym ją zacząć ćwiczyć pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. A co z tantrą?

  OdpowiedzUsuń
 8. a odciąganie ,,jąder?

  OdpowiedzUsuń