czwartek, 14 kwietnia 2011

Nie ograniczaj się !

fot. FlickrKażda sytuacja w ciągu dnia jest dobra by poznawać kobiety i robić z nimi to na co ma się ochotę. Wiele rzeczy wmówionych nam przez społeczeństwo działa już na poziomie podświadomym skutecznie blokując Cię i kompilując w Twojej głowie wymówki.

Często widzi się dziewczynę która rozmawia przez telefon na ulicy, ale czy to wymówka by jej nie poznać ? Podejdź i zabierz jej telefon. Rozłącz ją i zacznij interakcję.

Tyle razy widzi się kobietę w gronie osób. Rodziców, kolegów, ale czy to powód by do niej nie podejść ?

Sam na pewno mógłbyś wymyśleć więcej takich sytuacji, które Cie blokują, ale zwróć uwagę jak to wygląda w praktyce.

Kobieta która rozmawia przez telefon może akurat prowadzić dialog z kimś kogo nie lubi a o to pojawisz się Ty i uszczęśliwisz ją na resztę życia.

Kobieta, która idzie z kolegą może akurat być niezadowolona z faktu, że z nim przebywa. Może ten koleś ją wkurwia a o to zjawisz się Ty i poprawisz jej humor ?


Nie ma sensu się ograniczać tym bardziej, że często bywa tak, że jeśli zaczynasz rozmowę z nowo poznaną kobietą to mimo, że stoi sama to za chwile przychodzą jej znajomi. Jak chcesz sobie dać z tym radę skoro nie brniesz w takie sytuacje?

Jak dla mnie takie sytuacje są najlepsze. Powstaje wtedy tyle motywacji i chęci do działania, tyle czynnika losowego, tyle ryzyka. To jest fajne, kiedy zauroczysz kobietę w takiej sytuacji i potem ona powie Ci: " Ja czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam"

Takich właśnie słów z ust kobiet z okazji wiosny życzę Wam i sobie:)

4 komentarze:

 1. Ale co jesli ja podejde do kobiety i zauważą to moji znajomi i będa sie smiac,obgadywac? :(

  Albo co najgorsze ona rozpowie koleżankom i będe pośmiewiskiem przy zlewce...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Podejdź i zabierz jej telefon. Rozłącz ją i zacznij interakcję."

  Pojebało? Fajnie jest przechodzić bariery, o których większość facetów może sobie pomarzyć, ale bez przesady.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kobiety kochaja silnych facetow;) Jesli nie wykazesz sie niczym ponadprzecietnym podchodzac do superlaski to lezysz i kwiczysz. Bedziesz dla niej kolejnym ktory nie podolal;-)

  OdpowiedzUsuń