czwartek, 9 czerwca 2011

Kobiety biseksualne


fot. Flickr

Wczoraj miałem randkę z dziewczyną, która powiedziała mi, że jest w związku z inną kobietą. Podsunęło mi to myśl by napisać tutaj co nieco o kobietach biseksualnych.

Taki typ kobiet jest bardzo specyficzny. Przeważnie są one nastawione na dobrą zabawę, pewne siebie i bardzo atrakcyjne fizycznie. Dla takich kobiet bycie z dziewczyną w związku a z facetem to dwie różne strony medalu.

Kiedy kobieta biseksualna spotyka inną kobietę , która jej się podoba to często bez ogródek proponuje jej seks. Musisz wiedzieć, że kobiety biseksualne szukają zrozumienia, kontaktu i dostają tego 10 razy więcej od kobiet niż przeciętnego faceta. Dlatego często decydują się na związek z kobietą równocześnie sypiając z facetami.

Taka kobieta nie jest dobrym materiałem na stały związek. Rozchwiana emocjonalnie, jak jeszcze jest w młodym wieku (koło 20 lat albo mniej) to nie licz na coś poważnego. Dochodzi do tego jeszcze zazdrość ze strony jej dziewczyny jeśli taką ma.

Jeśli natomiast chcesz mieć dobrą koleżankę która pomoże Ci zaciągnąć do łóżka inne kobiety to nic lepszego przytrafić Ci się nie mogło;-)

Słyszałem historie o tym, że na czatach jest mnóstwo napalonych biseksualistek, które tylko czekają aż jakaś para je zaprosi do swojego miasta. Są to bardzo atrakcyjne kobiety, często spełnione zawodowo szukające swoje szczęścia i rozdarte pomiędzy dwoma światami kobiet i mężczyzn.

Kiedyś 2-3 lata temu sprawdzałem z pewną dziewczyną jak to jest z tymi czatami i jeśli znasz takie kobiety to polecam samemu sprawdzić;-) Są bardzo konkretne i rzeczowe. Możesz od razu zaproponować im seks w trójkącie a wtedy jeśli spodoba im się Twoja kobieta to one same zaczną kombinować jak do was przyjechać.

Można też próbować na ulicy podejść i od razu proponować seks ze swoją dziewczyną - nie próbowałem sam przyznaję się - ale mam kolegę, który podchodził z dziewczyną i ponoć wchodziło super. Pewnie dlatego, że kobieta z kobietą się dużo szybciej dogada aniżeli my faceci;-)

Po tym co napisałem powyżej każdy chyba zauważył, że kobiety biseksualne są bardzo otwarte seksualnie. Jeśli poznasz taką dziewczynę to nie krytykuj jej seksualności - pokaż jej akceptację i entuzjazm. Możesz być bardziej otwarty na seks i tego typu tematy, zapytać ją jak to jest z kobietami a jak z facetami. Takie rzeczy was zbliżą.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz