środa, 22 czerwca 2011

Być może to oczywiste, ale...

fot. Flickr


Nie wiem ilu z was zdaje sobie sprawę z tego, że bycie dobrym w łóżku z kobietami załatwia wszystko...

Jeśli nie jesteś w jej typie...
Jeśli coś jej w Tobie przeszkadza...
Jeśli ona ma jakieś obiekcje...

To jeśli dasz jej masę orgazmów i najlepszy seks jaki miała w życiu to ona nie będzie robiła Ci żadnych problemów, będzie chciała więcej i więcej. W końcu to chyba naturalne, że jeśli ktoś lub coś robi Ci dobrze to tego chcesz.

Kobiety łączą seks z emocjami a to za sprawą tego, że podczas orgazmu w ich ciele wydziela się hormon zwany oksytocyną. Jeśli interesujesz się biochemią to zapewne wiesz, że to ten sam hormon, który odpowiada za stymulację gruczołów piersiowych, gdy kobieta ma dziecko oraz innych rzeczy z tym związanych.

Pewnie nieraz zauważyłeś, że po seksie kobiety są bardziej otwarte, ufne. To właśnie dzięki oksytocynie bo wpływa ona także na zaufanie u kobiet.

Oksytocyna uwalnia się w ciele kobiety już po 15 minutach pieszczenia, jednak największa dawka jest uwalniana podczas orgazmów. Dlatego właśnie powinieneś się starać dawać kobietom jak najwięcej przyjemności.


Pomyśl czy byłoby miło być facetem, którego ona zapamięta do końca życia?;-)

Oczywiście nic nie bierze się z czytania ale z praktyki;-) Im więcej seksu, partnerek seksualnych będziesz miał tym będziesz lepszy.

Pamiętaj o tym, że uwodzenie to dawanie kobietom motywacji, sprawianie by same chciały więcej. Nie da się ukryć, że seks jest tutaj jednym z kluczowych czynników;-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz