poniedziałek, 12 marca 2012

Czy szybkość doprowadzenia do seksu z kobietą ma wpływ na trwałość znajomości ?


fot. Flickr


Wiele osób wierzy w to, że jeśli szybko doprowadzi do seksu z kobietą to taka znajomość natychmiast się zakończy.

Ale czy tak jest naprawdę ?

Moje doświadczenie pokazuje zupełnie coś innego. Im szybciej przespałem się z jakąkolwiek kobietą tym lepiej wyglądała nasza znajomość.

Oczywiście zdarzały się sytuacje ONS (One-night-stand) czyli na jeden raz, ale było to raczej spowodane typem kobiety i jej wcześniejszymi doświadczeniami na które nie miałem wpływu.

Odkryłem, że jeśli zabierzesz dziewczynę z klubu prosto do domu to zjawisko jednorazowych przygód jest znacznie częstsze niż w przypadku zabierania do siebie dziewczyny poznanej na ulicy czy w ciągu dnia.

Bierze się to z kilku przyczyn.

Wiele kobiet, które miało jednorazowe "nocne" przygody z facetem poznanym w klubie łączy to ze złymi emocjami.

Dlatego ja nigdy nie biorę dziewczyny na randkę do klubu, jeśli planuję seks.


Pisałem kiedyś o mojej koleżance, która sama zabierała do domu faceta poznanego w klubie i proponowała mu seks,a zaraz po seksie wyrzucała go z domu.

Druga sprawa jest taka, że picie alkoholu w klubie, mglista atmosfera, sprawia, że do końca nie wiesz kogo poznajesz. Nie jesteś tego do końca świadomy bo jest tam zbyt dużo czynników, które rozpraszają Twoją uwagę(muzyka, taniec, zabawa ze znajomymi.)

Tak samo mają kobiety i to sprawia, że nie budujesz z nim tak mocnego porozumienia jak w ciągu dnia, tudzież w dzień jest to też bardziej atrakcyjne bo i możesz być bardziej oryginalny, czy zagadkowy.

Dodatkowo jeśli ktoś poznaje kobiety tylko w klubie, to statystycznie szansa, że prześpi się z bardzo atrakcyjną laską jest bardzo mała.

I mógłbym długo pisać o tym dlaczego. Po pierwsze Twoja percepcja w klubie jest osłabiona, często jest ciemno,głośno i nie wiesz do kogo mówisz.

Po drugie jaki odsetek kobiet w klubie to naprawdę piękne dziewczyny ? Założę się, że w większości jak to jest 10% to jest SUPER.  No i trzeba podkreślić, że te dziewczyny nie są same tylko ze znajomymi, często w grupie i jest po prostu trudniej;-)

Oczywiście są kluby gdzie jest pełno pięknych dziewczyn, ale zazwyczaj do takich klubów przychodzi też mnóstwo facetów, którzy są otwarci na kobiety i będziesz miał dużą konkurencję.

Zresztą w każdym większym mieście widzi się facetów, którzy podchodzą do kobiet w klubach i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Dlatego statystycznie Twoje szanse na seks z bardzo ładnymi dziewczynami w klubie/ czy zabranie ich z klubu są małe.


Jeśli zaczniesz poznawać kobiety w dzień to zobaczysz, że jesteś w stanie umawiać się z naprawdę ładnymi dziewczynami, co więcej trwałość relacji z kobietami diametralnie się poprawi. Nie masz dużej konkurencji na ulicy czy deptaku a nawet jeśli dziewczyna idzie w gronie znajomych  to i tak jest łatwiej.

Tak wygląda PRAKTYKA.

Jeśli uda Ci się doprowadzić do sytuacji intymnej z kobietą poznaną w ciągu dnia to będzie dla niej czymś wyjątkowym i oryginalnym, a możecie mi wierzyć, że jeśli do tego postaracie się w łóżku to kobiety takich przygód nie zapominają.

Wnioski końcowe:


Dąż do seksu z kobietą tak szybko jak tylko się da. Nawet jeśli nie prześpisz się z nią od razu to ona będzie wiedzieć, że nie chcesz zostać tylko jej "przyjacielem".


Postaraj się w łóżku tak jak tylko możesz. Kobiety bardzo zwracają uwagę na to jak facet zaspokaja je w łóżku. Oprócz tego, że jesteś dla niej interesujący jako osoba, zabawny, inteligenty, jesteś zaradny życiowo to czy doprowadzisz ją do ORGAZMu to pierwszorzędna sprawa.


Możesz mi wierzyć albo nie, ale one  rozmawiają o tym z koleżankami i opowiadają sobie co faceci potrafią pod kołdrą.


Nie usprawiedliwiaj się, że trzeba się z nią spotykać miesiąc albo rok żeby był seks. To bzdura. Kobieta może zgodzić się na seks w mgnieniu oka jeśli sytuacja w jakiej się znajdziecie będzie dla niej WYJĄTKOWA. Tylko trzeba to jej umiejętnie przedstawić.


Unikaj zabierania dziewczyn na randkę do klubu jeśli planujesz seks z nimi - powoduje to masę kłopotów i komplikacji.1 komentarz:

  1. wszystko fajnie, ale kto zabiera dziewczynę na randkę do klubu, nie słyszałem jeszcze o takim pomyśle :)

    OdpowiedzUsuń