piątek, 23 marca 2012

"Mam chłopaka" czy warto się tym przejmować ?
Czy warto się przejmować tym kiedy dziewczyna mówi Ci, że ma chłopaka?

Zacznijmy od tego, że kiedy kobieta mówi Ci, że ma faceta to może być to spowodowane tylko dwoma powodami:

- nie podobasz się jej i próbuje Cie spławić, licząc na to,że taki tekst Cie po prostu zatka,
- faktycznie ma faceta, który daje jej stablizację / Ona informuje Cię, że nie szuka chłopaka, ale jedno-nocna przygoda albo bycie jej Kochankiem wchodzi w grę.


Oczywiście teoria teorią ale w praktyce jest to trochę bardziej skomplikowane. Kiedy kobieta jest bardzo zakochana, dostaje od swojego faceta wspaniały seks to czasem ciężko jest z nią cokolwiek zrobić.

Jednak bardzo łatwo wyczuć kobiety, które mają swojego "Misia" a nie dostają w łóżku tego o czym marzą dniami i nocami. W tej sytuacji nie należy się w ogóle przejmować jej facetem i po prostu robić swoje.

Zresztą w wypadku takiej dziewczyny wystarczy lekka aluzja erotyczna typu: " Zanurzyłbym Cie całą w skrzynce pełnej bananów a potem oblałbym Cie gorącym mleczkiem kokosowym...Tylko nie wiem skąd weźmiemy tyle bananów:)" i kiedy dziewczyna reaguje dobrze to cała sprawa jest już właściwie załatwiona.

Taki tekst jak wyżej nie podziała na każdą kobietę, bo nie każda lubi być od razu brana za "dziwkę".
Jedne potrzebują na to troche więcej rozmowy i poznania się, z innymi wychodzi to praktycznie od razu, jak z górki :)


Więc zapamiętaj, że nie tędy droga aby kobiecie, która jest w związku sugerować, że chcesz być jej "chłopakiem". To najgorsza z możliwych opcji.

Musisz pokazać jej, że Twój świat jest bardziej atrakcyjny od czasu który ona spędza ze swoim facetem.

Kobiety świadomie czy nieświadomie boją się utraty stabilizacji co nie oznacza, że na mały SPONTAN czy SEKS nie mają ochoty.

Paradoksalnie w większości sytuacji kiedy oderwiesz laskę od jej "narzeczonego" czy "faceta" w którym była "zakochana" okazuje się, że ona bardzo szybko się w Tobie zakochuje.

Jeśli chcesz tak grać i w ogóle być dobrym uwodzicielem to musisz połączyć w swojej osobie 2 składniki:

- poczucie humoru,
- seksualność,


Odpowiednie dawkowanie tych 2 elementów sprawi, że każda kobieta może być Twoja.

Oczywiście pominąłem takie rzeczy jak pewność siebie, ubiór, poczucie komfortu z kobietami bo to podstawy, które każdy powinien opanować we własnym zakresie.


Na koniec podam Wam fajny trick, który możecie stosować kiedy kobieta ma faceta...

Kiedy bierzecie od takiej dziewczyny numer i ona się Was pyta jak zapisać, to zabierzcie jej telefon
i wpiszcie na przykład  "Wiem, że nie powinnam tego robić...:)".


Taki tekst od razu sugeruje coś grzesznego, ekscytującego. Od razu sugerujesz swoje intencje a ona to widzi i wie, że nie traci czasu podając Ci swój numer telefonu.


Dodatkowym plusem, jest to, że kiedy dzwonisz albo piszesz to ona znowu widzi tekst "Wiem, że nie powinnam tego robić...", który znowu ją nakręca i przywołuje emocje z tamtej chwili.


Ale potestujcie sobie sami to zobaczycie jak to działa :)

1 komentarz:

  1. Zamurowało mnie, gdy kobieta powiedziała mi: jestem mężatką i... pokazała mi obrączkę na palcu... Jak powinienem się w takiej sytuacji zachować, co powiedzieć ???

    OdpowiedzUsuń