środa, 9 lutego 2011

Rozmowy telefoniczne
fot. FlickrUmiejętność uwodzenia przez telefon jest bardzo ważna i często od niej zależy sukces z daną kobietą. Jeśli wziąłeś szybko numer od dziewczyny na ulicy i dzwonisz parę dni później to często okazuje się, że ona Cie nie pamięta.

Musisz zdać sobie sprawę, że emocje to nic trwałego, to co ona czuje w danej chwili odzwierciedla Twój wpływ na nią i dotyczy tylko tego momentu w czasie i przestrzeni. Potem taka dziewczyna, którą poznałeś na ulicy wraca do domu idzie do pracy albo bierze kąpiel i wszystkie uczucia, które miała w sobie po prostu się z niej ulatniają.

Istnieją co prawda wyrafinowane metody kotwiczenia stanów emocjonalnych ale nie o tym tutaj będę pisał. Kiedy potrafisz właściwie prowadzić kobietę emocjonalnie podczas rozmowy telefonicznej takie techniki nie będą Ci potrzebne.

Ok. Więc jak prawidłowo zabrać się do rzeczy ?

Przede wszystkim bądź wyluzowany a jeśli się spinasz to po prostu zacznij się śmiać rozmawiając z nią. Dzięki temu wyrzucisz z siebie wszystkie emocje i będziesz na luzie a ona poczuje się swobodnie i dobrze z Tobą.

Zwróć uwagę na ton głosu jakim mówisz. Powinien on być niski i erotycznie elektryzujący. Najlepiej wypij szklankę czystej wody mineralnej przed rozmową, wtedy Twoja barwa głosu trochę się zmieni i obniży.


Stosuj metafory erotyczne i sugestie typu " Myślisz, że moglibyśmy być dla siebie po prostu kobietą i mężczyzną?","Wpadaj do mnie to obleje Cie winem i zobaczymy co dalej", "Wiesz, wtedy jak Cie widziałem na tej ulicy to miałem ochotę Cie po prostu schrupać. Co powiesz , na jutro o 20 przy moim piekarniku?".

Chodzi o to żebyś jej zasubkomunikował po co chcesz się z nią spotkać, bo Twoim celem bez względu na to jaki typ relacji planujesz jest jak najszybszy seks.

Nie przeklinaj bo to może wyzwolić w jej ciele negatywne emocje i skojarzenia.

Postaraj się opowiedzieć jej jakąś śmieszną historię, która przydarzyła Ci się w ciągu dnia a jeśli nic Ci się nie przydarzyło to po prostu coś wymyśl. Chodzi o to, że ona przez takie zabawne, mogą być nawet pikantne erotyczne historyjki tworzy sobie w głowie obraz Ciebie i kojarzy je z Tobą.

Dzięki temu jak zadzwonisz kolejny raz będzie wiedziała kto dzwoni i jej ciało odpowie samo emocjami na Twój głos - dzieję się to już u niej podświadomie.

Pamiętaj o tym, że pierwszy telefon jest zawsze najważniejszy, dlatego bądź maksymalnie bezpośredni i otwarty emocjonalnie.


Wszystko oczywiście przychodzi z praktyką.

Im więcej dzwonisz do kobiet tym lepsze rezultaty będziesz miał.

Dobrze jakbyś dał jej dojść do głosu tak żeby wasza rozmowa nie wyglądała jak monolog. :-)

Ważne też abyś wyzwolił w niej pozytywne emocje i żeby było to słychać. Jeśli zacznie się śmiać, okazuje zainteresowanie, podąża za Twoimi sugestiami to jesteś w domu :-)Postaram się niedługo wrzucić jakieś własne rozmowy telefoniczne tak żebyście zobaczyli jak to wygląda w praktyce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz