czwartek, 24 lutego 2011

Siła umysłu
fot. FlickrPrawidłowe myślenie w sztuce uwodzenia to absolutna konieczność. Wiele razy zdarza mi się, że młody adept sztuki podrywu pyta się czy dotykać czy nie, jak powinien zacząć rozmowę z kobietą, o czym rozmawiać.

Wszystkie jego problemy biorą się z podświadomości. Jeśli myślisz, że Ci się nie uda i nie widzisz innego wyjścia to może Cię zasmucę, ale tak będzie. Jeśli jednak masz dobrze poukładane w głowie wszystkie przekonania to nie będziesz się musiał pytać o pierdoły.


Po prostu zaczniesz to robić !


Twoje przekonania na temat samego siebie. Ocena. Myśli. To wszystko ma wpływ na Twoją mowę ciała gdy rozmawiasz z kobietą, gestykulację, to jak mówisz. Jeśli masz więc syf w głowie przesycony materiałami PUA to jest właśnie miejsce od którego musisz zacząć.

A gdy jesteś nowy w temacie, to lepiej dla Ciebie;-)


Zacznij więc od poukładania sobie w głowie, że to wszystko naturalne i normalne, że kobiety pragną Cię, że wszystko jest łatwe.

Po jakimś czasie, gdy złamiesz swoją granicę komfortu Twój rozwój będzie kroczył naturalnymi ścieżkami ;-)

2 komentarze:

  1. To jakie to są negatywne wpływy PUA na umysł ?:)

    Ciekawe...

    OdpowiedzUsuń
  2. Po tym co napisałem wydawało się, że to oczywiste, ale jeśli nie zrozumiałeś to chodziło mi o zbytnio analityczne, szablonowe podejście do tematu.

    OdpowiedzUsuń