niedziela, 30 stycznia 2011

Czemu warto podchodzić do kobiet w ciągu dnia ?

fot. Flickr


Dużo mężczyzn nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że może podejść do każdej kobiety na ulicy i nawiązać z nią znajomość. Nasze rygory społeczne nie akceptują zaczepiania, podrywania obcych dziewczyn w ciągu dnia.

Dlaczego?

Społeczeństwo chce Cie trzymać sztywno w swoich ramach bo tak jest dla niego najlepiej... Wydasz więcej pieniędzy na alkohol w klubie albo zapłacisz za wejście do klubu tylko po to by poznać jakąś kobietę. Ale czy tak naprawdę musisz tak robić ?

Praktyka pokazuje, że poznawanie kobiet w ciągu dnia to najlepsza opcja. Nic nie daje Ci takiej atrakcyjności jak poznanie kobiety w taki właśnie sposób. Od razu jesteś atrakcyjny, masz więcej czasu na uwodzenie bo przecież codziennie przechadzasz się ulicom i chyba najważniejsze: najbardziej atrakcyjne kobiety spotkasz własnie w centrum handlowym czy to na deptaku a nie w klubie czy pubie.

Kolejnym argumentem, który przemawia na korzyść uwodzenia w dzień są po prostu lepsze reakcje od kobiet, widzą, że nie jesteś pijany i z kim mają do czynienia - zresztą tak samo jak Ty. Nie tracisz czasu na włóczenie się po klubach a potem selekcjonowaniu lasek, których nie pamiętasz bo wiesz, że jeśli poznałeś ją w dzień to na bank Ci się podoba :)

Oczywiście sukcesy z atrakcyjnymi dziewczynami, początkowa adrenalina wywołana podchodzeniem w dzień oddziałuje na Ciebie i Twoje życie i to fenomenalnie. Z dnia na dzień stajesz się lepszy w kontaktach z ludźmi, asertywny i coraz bardziej pewny siebie.

Nie muszę chyba pisać, że coś takiego przekłada się bezpośrednio na pieniądze bo masz po prostu więcej energii a więc i Twoja kreatywność, chęć do życia i pracy jest ogromna.

Możesz poznawać kobiety w każdej sytuacji. Czy to robiąc zakupy w centrum handlowym, czy to jadąc tramwajem albo będąc na meczu piłki nożnej. Gdziekolwiek zechcesz, Gdziekolwiek jesteś:)

Rozwijasz się na 100% swoich możliwości i podrywanie w klubie nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu. Nie musisz tańczyć bo wiesz, że dobrze radzisz sobie w ciągu normalnych dziennych sytuacji i rozmowa czy robienie tego czego chcesz nie stanowi żadnego problemu.

Na początku jest trudno się przełamać, ale jeśli chcesz faktycznie być dobry z kobietami to podchodzenie w dzień to absolutna konieczność.

Wiem, bo wszystko to przeżyłem i jeśli chcesz się pozbyć strachu przed płcią przeciwną i wybierać w niej to jest właśnie najlepsza droga rozwoju.
2 komentarze:

 1. Słyszałem różne opinie, jedni mówią że w klubie trudniej a w dzień wziac nuemr telefonu to formalnosc. Hm.. A po Twoim poscie mozna wywnioskowac ze jesli nauczy sie uwodzic w dzien to w klubie robi sie to łatwiutko. To jak to jest w końcu? :)

  Są osoby co nie idzie w klubie a w dzień radzą sobie świetnie - Ciekawe to wszystko. Może to zalezy od tego co kto lubi?

  Po za tym w klubie można łatwiej o pocałunek,szybszyu sex. a Chyba nie powiesz ze podczas podejscia przelizesz sie z kobeita i wezmiesz ja odrazu na sex? :-)

  Dobry artykuł, ale myśle że zabrakło takiego porównania szczerego. Bo Klub też ma swoje plusy raczej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zarówno w dzień jak i w klubach ważne jest poczucie luzu. Ja pisząc ten art miałem bardziej na uwadze początkujących.

  Dużo też robi rodzaj klubu bo jeśli porównać jakieś mocno bananowe klimaty ze zwykłym klubem to jest różnica i to wcale nie mała.

  Temat rzeka ... Może kiedyś o tym coś walne jeszcze ;-)

  A co do szybkiego całowania w dzień, sexu itd to zdziwiłbyś się, że da się tak szybko jak w klubach a może nawet szybciej :-)

  OdpowiedzUsuń