piątek, 28 stycznia 2011

Dlaczego lepiej podchodzić do kobiet od tyłu

fot. Flickr


Dostaję pytania na maila, dlaczego uczę podchodzenia do kobiet od tyłu i czemu akurat tak. Jeśli czytałeś artykuły na mojej stronie http://www.sexualfun.pl/index.php?op=artykuly to na pewno znasz już odpowiedź. Jednakże dla tych, którzy tam nie dotarli napiszę bardziej rozbudowaną wersję tego o co chodzi...

Kiedy podchodzisz do dziewczyny od tyłu to wiele kobiet powie Ci "ale mnie wystraszyłeś". Wielu trenerów uwodzenia pisze, że nie powinno się podchodzić do dziewczyn właśnie w ten sposób. Ja mam odmienne zdanie dlatego, że jeśli dostaniesz taką odpowiedź od kobiety to nic lepszego nie mogło Ci się przytrafić, gdyż właśnie w tym momencie wyzwoliłeś w jej ciele emocje.

No ale jak to ?

No właśnie tak:) Mówiąc bardziej naukowo adrenalina, która wydzieliła się w jej ciele to uczucie, które ona w tym momencie interpretuje jako emocje.

Prawda, że proste?

Dochodzi do tego jeszcze cała masa szczegółów, ale ogólnie jeśli chcesz poznawać nowe kobiety na ulicy w dzień to zobaczysz, że umiejętność podchodzenia od tyłu jest po prostu niezbędna bo zanim się jakiejś przyjrzysz to ona już będzie parę metrów od Ciebie.

Wyciągając wnioski z powyższego nie myśl za kobietę ... Prowadź ją emocjonalnie a nie zastanawiaj się czy ona by tego chciała czy nie.

Jest jeszcze jeden powód dla którego warto podchodzić od tyłu. Wydzielanie adrenaliny powoduje masę procesów, które zachodzą w naszym ciele. Np. podwyższone ciśnienie krwi czy stężenie glukozy, a to powoduje, że czujemy nagłe ożywienie i przypływ energii.

Taki dodatkowy bodziec z pewnością przydaje się przy poznawaniu dziewczyn, no ale nie musicie mi wierzyć, po prostu sprawdźcie i napiszcie czy działa :-)
2 komentarze:

  1. A czy to nie jest tak że podchodząc od tyłu do kobiety to dajemy jej mniej czasu na przygotowanie zlewki dla nas? bo z przodu moze nas ocenic a z tylu jest czysty spontan i ma sekunde albo dac szanse albo dac zlewke :) po prostu zaskoczenie dziala jakby skuteczniej,byle tylko nie przestraszyc.

    Jak uważasz?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlaczego ma Cie zlewać ? Zalatuje mi tu strasznie niskim poczuciem wartości :-) Chlopie ! Kobiety marzą o tym dniami i nocami, żeby ktoś je oczarował;-) Więcej wiary w siebie i własne ambicje;-)

    OdpowiedzUsuń