poniedziałek, 31 stycznia 2011

20% Twojego wysiłku i 80% kobiet będzie Twoja
fot. FlickrOczekujemy zwykle, że im więcej pracy w coś wkładamy tym większych rezultatów oczekujemy. Tymczasem nic bardziej mylnego.

Fenomen ten tłumaczy Zasada 80/20 inaczej nazywana Zasadą Pareta. Mówi ona o tym, że 80% wyników wypływa tylko z 20% przyczyn. Jak się okazuje słuszność tej zasady możemy zaobserwować w wielu aspektach naszego życia. I tak np.:


20% kierowców powoduje 80% wypadków20% naszego życia daje nam 80% szczęścia20% ubrań nosimy przez 80% czasu


Tak samo jest w uwodzeniu. Jeśli uwodzenie jest całym Twoim życiem i nie masz czasu na nic innego oprócz poznawania kobiet to będziesz bardzo nieszczęśliwy i prędzej czy później się "wykruszysz". Natomiast jeśli robisz też inne rzeczy to spędzając mniej czasu na poznawaniu kobiet masz dużo lepsze rezultaty.


Jaki stąd morał ? A no bardzo prosty :-)


Po pierwsze nie wychodź poznawać kobiet codziennie. Zaangażuj się w coś co lubisz robić a co będzie Twoim dodatkowym źródłem dochodów albo pozytywnej energii. Najlepiej mieć pasję, czyli coś co robisz dla siebie i sprawia Ci radość. Niedługo napiszę coś o tym.

Zaplanuj wyjście do miasta 2 razy w tygodniu Weź kumpli i poznawajcie dziewczyny, które wam się podobają przez 4 godziny każdego dnia, czyli w sumie 8 godzin w ciągu całego tygodnia.

Jeśli spotkasz kogoś ciekawego poza godzinami przeznaczonymi na podryw to też możesz podejść czy to w drodze do sklepu czy do pracy. Nie sprzeciwiam się Twojej chęci do działania, a jedynie informuję Cię, że skondensowany czas poświęcony na uwodzenie, powtarzany każdego dnia nie sprawdza się.

Jest jeszcze jeden ciekawy wniosek płynący z tej zasady. Im mniej się starasz, tym lepsze efekty będziesz miał. Co z tego, że podejdziesz do 10 kobiet i 2 z nich nie będą Tobą zainteresowane skoro ta pozostała 8 będzie chciała się z Tobą umówić.

Gdy już się z nimi umówisz i będziesz minimalistą od razu przechodząc do konkretów to z tygodnia na tydzień Twoje kontakty z dziewczynami będą owocnie wzrastać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz