sobota, 29 stycznia 2011

O "pewnych siebie" kobietach

fot. Flickr


Wielu facetów żyje w przekonaniu, że istnieją kobiety które są bardzo mocne, pewne siebie i że wiedzą czego dokładnie chcą w życiu. Zazwyczaj gubią się przy takich laskach jeśli już jakimś cudem uda im się z nimi umówić lub po prostu dostać do ich życia.

Może niektórych zaskoczę może nie, ale jak dla mnie to nie ma mocnych kobiet ;-) Owszem są kobiety, którym doskonale idzie rozwijanie kariery, są tam twardsze niż faceci ale każda dziewczyna pragnie być prowadzona gdy przebywa z mężczyzną - to wynika z potrzeby bezpieczeństwa i dominacji, która je kręci. W tej kwestii nie ma żadnych wyjątków.

Jest to bardzo logiczne i proste do wytłumaczenia. Im lepiej radząca sobie w życiu dziewczyna, bardziej doświadczona, atrakcyjna fizycznie tym lepszego faceta dla siebie poszukuje. Oczywiście w życiu tak jak w filmie...

Ile to razy widziałeś zakochaną dziewczynę, naprawdę atrakcyjną z facetem, który nie wydawał się być ani mocny ani przystojny ani bogaty ? Teoria tego, że tylko tacy faceci mają takie laski zawiodła ?

Musisz sobie uświadomić, że wiele kobiet nie wie czym jest miłość, a gdy już posmakuje silnych emocji to pragnie czerpać z nich jak najwięcej ;) Dlatego też przymykają oko na wiele niedociągnięć faceta z którym się spotykają. Oczywiście wszystko ma swoje granice...Kiedy jesteś wielką ciapą to zapomnij o dłuższym związku z super atrakcyjną laską.

Ok. Powiesz:"No dobra, ale gdzie tu złoty środek, prawdziwa atrakcyjność ?czym ona jest?"

Widzisz jeśli zaliczasz się do pierwszej grupy i jesteś mężczyzną, który myśli, że są kobiety mocniejsze od Ciebie to znaczy, że się po prostu dla niej nie nadajesz. Jesteś za słaby... Nie masz odpowiedniej pewności siebie, kasy, nie kręcisz ją seksualnie (bo nie potrafisz przełożyć swojej seksualności na nią,nie czujesz się z nią komfortowo). Nie masz niczego co się wybija ponad przeciętność.

Często okazuje się, że kobiety które wyglądają bardzo ostro, są naprawdę miłe, czarujące i słodkie. Jeśli podobasz się kobiecie, kręcisz ją seksualnie, to ona zrobi dla Ciebie wszystko - niekoniecznie będziesz musiał być przy tym super macho tylko mężczyzną, który jest interesujący.

Niektóre dziewczyny kręci np to, że facet potrafi robić pieniądze z niczego, odnosić sukces w każdym biznesie. Z mojego doświadczenia wynika, że dużo takich ładnych dziewczyn nie doświadczyło tego o czym tak naprawdę marzą... Zbyt wielu facetów liczy się z ich zdaniem, nie potrafi wprowadzać do ich życia spontaniczności i próbuje je na siłę usidlić.

Co do pieniędzy to duży atut. Ale kto by chciał być z kobietą, która kocha go tylko dla tego, że ma sześć zer na koncie w banku ? Kasa stwarza możliwości, daje Ci dowolność w kreowaniu własnego lifestyle i życia. Jednak oprócz tego, trzeba mieć inne walory, które czynią Cię atrakcyjnym. Nie oszukuj się, że mając pieniądze kupisz za nie kobiece uczucia.

Jakie wnioski ? Bądź mocnym, ciepłym facetem, który ma ciekawe życie i nie jest biedakiem. Bo przecież Ty też byś chciał mieć laskę, która jest zaradna życiowo i nieźle zarabia;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz