piątek, 28 stycznia 2011

Prosta metoda na szybki sex
fot. Flickr


Wiele razy na pewno starałeś się poznać i uwieść nowo poznaną kobietę i sam na pewno wiesz, że im bardziej wszystko komplikowałeś tym trudniej było Ci to zrobić. W efekcie ona nie była Tobą zainteresowana a Ty nie wiedziałeś co robić.

Opiszę tutaj prostą metodę, która działa zawsze, a to jak skuteczna będzie zależy już tylko od Ciebie:-)

Zacznijmy od tego, że jeśli chcesz mieć szybki sex to zero randek z nowo poznanymi kobietami. Nie skupiaj się na dialogu, bardziej na eskalacji i uświadomieniu jej tego czego faktycznie od niej chcesz. Ale ok zacznijmy od początku.

Pierwszą rzeczą która musisz zrobić jest po prostu zaproszenie jej do siebie. Gdy już to zrobisz to zadbaj o nastrój i coś do picia (będę o tym jeszcze pisał dokładniej). Tak więc zero umawiania na mieście, pod sklepem, straganem - od razu zapraszaj do siebie.

Gdy już będzie u Ciebie postaraj się aby poczuła się z Tobą komfortowo, dotykaj i rozbieraj, jeśli będzie stawiać opory lub zapyta się czego chcesz od tej znajomości powiedz jej poprostu:

"Nic Ci nie mogę obiecać, w tej chwili liczę tylko na dobrą zabawę".

To magiczne słowa. Nie kłamiesz. Jesteś szczery i mówisz o co Ci w tym momencie chodzi i nie będziesz miał żadnych problemów..

Co robić kiedy ona nie chce przyjechać?

Przede wszystkim sprawdź czy :

-ona czuje się z Tobą dobrze,
-śmieje się i dostarczyłeś jej odpowiedniego pretekstu do przyjazdu (np na wino, posłuchać muzyki, upiec ciasto),
-czy poprzez to jak mówisz, albo co jej mówisz jest uświadomiona po co przyjeżdza (wiadomo, że większość kobiet od razu wie o co chodzi, ale zdarzały mi się przypadki, że kobiety nie były w tym temacie rozgarnięte),
-jeśli ma męża, faceta, czy kogoś stałego to pokaż jej, że to nie będzie miało dla niej żadnych skutków i że się nie zakochasz

To co wyżej napisałem możesz pokazać jej przez opowiadanie historyjek, kawałów lub w inny sugestywny sposób. Niebawem opisze jak to robić.

Kolejna ciekawa opcja działająca po 3 w nocy albo nawet później.

Po prostu będąc w klubie z kolegami czy to sam zaproś laski na after party do siebie.
Kup coś do picia, żeby był pretekst a tam po prostu rozbieraj i nakręcaj.

One dokładnie wiedzą po co jądą do Ciebie po takim haśle o tej godzinie nad ranem.

Powodzenia ! Czekam na komentarze czy działa :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz