sobota, 29 stycznia 2011

Ona nie odpisuje na moje smsy !fot. FlickrPewnie niejednokrotnie Ci się zdarzało, że kobieta nie odpisywała na Twoje wiadomości tekstowe.
Dlaczego tak się działo ? Przecież wcześniej wszystko było świetnie ? Zacznijmy od uświadomienia sobie paru kluczowych rzeczy.

Żeby w ogóle wymagać od kobiety żeby Ci odpisywała musisz być dla niej atrakcyjny więc jeśli coś spierdoliłeś to sam sobie odpowiedz czemu ona nie odpisuje :-)

Po drugie to dorośli ludzie komunikują się dzwoniąc do siebie a nie piszą smsy jak nastolatki.

A po trzecie to może ona nie odpisuje bo nie ma nic na koncie, jest zajęta, nie ma czasu na smsy bo pracuje.

A po czwarte to jeśli to jest nowo poznana kobieta to nie dziw się, że nie odpisuje. Dopiero co Cię poznała, jesteś dla niej kolegą a nie jedyną miłością i kimś wyjątkowym. W końcu Tobie też się pewnie zdarza, że nieraz nie odpisujesz kumplom. Nie ?:)

Trochę zdrowego rozsądku, przecież kobiety to też ludzie. Teraz jeśli myślisz, że ona musi Ci odpisywać, karzesz ją za to (co zresztą nie przynosi żadnych rezultatów, oprócz tego, że Cie przeprasza i dalej robi to samo:)) to jesteś tylko zwykłym egoistą i kolejnym który nie podołał w jej głowie.

OK. Więc co robić kiedy ona nie odpisuje ?

Odpowiedź może wydawać się zbyt prozaiczna... Nic nie rób. Po prostu zadzwoń do niej kiedy indziej albo napisz jutro.

Jeśli dalej nie odpisuje i nie odbiera telefonów i sama potem się nie odzywa to znaczy, że coś spaliłeś i nie chce z Tobą kontaktu.

Jednak jeśli odbiera telefon, chce się z Tobą spotykać, wykazuje mnóstwo wspaniałej kobiecej inicjatywy i pokazuje, że faktycznie chce a nie udaje to daj jej szanse. Smsy to tylko środek kontaktu. Wykaż trochę wyrozumiałości.

Zostaliśmy wychowani w takim egoistycznym podejściu przez naszą kulturę, podchodzimy do każdej nowo poznanej laski jak do wielkiej miłości, a tym czasem one traktują to zupełnie zwyczajnie.

Tak samo jak są kobiety, które lubią rozmawiać przez telefon tak samo są kobiety, które wolą smsy bo są bardzo niesmiałe albo zbyt mało otwarte.

Moje ogólne nastawienie gdy kobieta nie odpisuje na smsa brzmi: Po prostu dalej robie swoje. Nakręcam jej emocje. Daje więcej i więcej tak, że doprowadzam je do szaleństwa. A to sprawia, że potem same zaczynają pisać. Nie lepiej tak ?;) Jeśli macie jakieś sugestie to walcie smiało w komentarzach :)

2 komentarze:

  1. No pisalem SMS nie odpisuje zadzwonie zobaczymy :]

    Jak przekonać dziewczynę na spacer bo zawsze się wykręca ?

    OdpowiedzUsuń